Navštivte mě na nové adrese

Červen 2015

Živá voda

24. června 2015 v 12:38 | Maia Lee |  Autorka
Po hodně dlouhé pauze jsem zase zpátky a v plné síle, čerpala jsem inspiraci a chuť zase psát. Ne že by mě přešla, ale když něco člověk nedělá srdcem lidé to cítí a kvalita toho prostředku kdy přes něco komunikuji(v mém případě přes příběhy) klesá. Naštěstí jsem si za tu dobu zkusila plno dalších věcí a projektů. Nemohu tedy říct že bych se nějak flákala, ale psaní bylo upozaděno. Mezitím jsem také založila Foto Zápisník, jelikož hodně cestuji a fotografování je další z mých koníčků můžete vstoupit zde http://zapisnik.vesele.info/
Dále jsem chtěla dát webu nový kabátek, jako symbol změny kterou jsem si prošla:-)
Jedna z moc hezkých novinek je přírůstek do naší potkaní rodiny a tím je LMG´s Zuli. Je to úplný mazlítko a chovatelka je úžasná bytost, tímto jí chci složit poklonu za to jakou péči svým odchovancům dává.
Nevím jestli někdo z Vás potkany chová taky a bude rozumět, ale jinak pro zajímavost je to Dumbo, Rex, Ruský stříbrný aguti mismarked berkshire....Uuuuf jednoduše ovečka skřížená se slonem s dost zajímavou barvou a flíčkama na břiše:-D

Další zajímavá věc co se mi stala, nebo spíš kde jsem byla, je Historická bitva Libušín 2015 sponzorovaná WARHORSE Studiem, kdo by nevěděl WARHORSE Studio hry (Mafie a nově na to se moc těším Kingdome Come Deliverance)
Atmosféra byla opravdu úžasná, přes historické trhy po finální bitvu kdy jsem opravdu jenom valila oči. Celkově jsem byla prostě ve svém živlu, v tu dobu jsem, ale ještě neměli auto takže jsme byly závislý na spojích což mě mrzí, protože jsem museli odjet docela brzy. Další smůlou je že na počítači kde jsem měla všechny fotky vyhořela grafická karta takže je v opravně tak alespoň přidám fotku z oficiálních stránek a doufám že se tam s některými v roce 2016 uvidím:-)

Ostatní výlety a místa kde jsem byla můžete okouknout na druhém foto webu. Fotky tedy přidám až po návratu počítače domů, kde mu snad udělám i Welcome party..

Na další zajímavosti a příběhy se můžete těšit velmi brzy.

Doufám že se nám tedy Všem bude v roce 2015 dařit:-) (Teď to vypadá že mi začíná nový rok v létě:-D)