Navštivte mě na nové adrese

Profil

3. listopadu 2014 v 19:40 | Maia Lee |  Autorka

12.11. 1993
Michaela Akrmanová (Maia Lee)

Jelikož jsem chtěla udělat místečko kde bych se mohla trochu víc představit, aby čtenáři alespoň trochu pochopily pochody mého myšlení (to bude složité:-D) a psát o věcech které mám ráda, nebo mě zajímají. Rozdělila jsem si to na takové odstavce (úvahy) plus doplňující informace z blogového profilu.

Protože nechci psát moc soukromé věci, tak stočím řeč rovnou na své záliby. Už v profilu jsem psala že se mnou bydlí pes a tři potkani. Jelikož právě potkani (pes patří přítelovi) jsou nedílnou součástí mého každodenního života od čištění klece až vymýšlení různých kravin jak ty potvůrky zabavit, byla by chyba je tu nezmínit:-) Třeba zjistíte že právě to máme společné. V létě jsem si jela pro dvě krysí potvůrky Barnabáše a Bonifáce. Potkanomilci více o nich zde. A teď čerstvě na podzim naší partu obohatil krysáček Karlík.
Bonifác,Barnabáš a Karlík
Dále co k mé osobě neodmyslitelně patří je knížka, do profilu jsem nechtěla vypisovat autory protože jich je opravdu mnoho čtu různé žánry (nejraději fantasy), ale nepohrdnu ani detektivkou, jako malá jsem četla takové ty knížečky s romantickými příběhy myslím že byly od harlekýnu:-D(patřily mojí mamce, měla jich opravdu velkou sbírku) Jedno jméno bych mohla napsat a to je Danielle Steel četla jsem od ní asi sedm knížek proto mi její jméno utkvělo v paměti. Dále to byly knížky z "povinné četby" která u mě teda nebyla moc povinná brala jsem to jako obohacení své mozkové knihovny. Takže to jsou autoři jako Božena Němcová, Nikolajevič Tolstoj, Hemingway a další. Čím jsem byla starší tím se můj vkus začal stahovat do úzkého výběru žánrů a to bylo již zmiňované fantasy a různé "pohádky". To byl samozřejmě Tolkien, Paolini, Rowling a samozřejmě jsem obrovský obdivovatel George R. R. Martina, abych se přiznala ze seriálu jsem neviděla ani jeden díl, ale z knižní série jsem byla dlouhou dobu u vytržení. Jinak taková moje dětská srdcovka bylo Čarodění, Čaroklání a Čaroplutí od Molloye.

Jelikož je tento blog hlavně o mém psaní, nemá smysl více k tomuto koníčku něco psát stačí si mojí práci přečíst:-).
Dále je mojí zálibou malování a to různýma technikami a na různé téma.

Jako další bych mohla vyjmenovat fotografování, vaření, hudba, kempování, turistika, a snění. U té hudby bych se také na chviličku zastavila. K mému oblíbenému žánru patří jednoznačně už od útlého mládí metal a vážná hudba (mám ráda kontrasty) Z užšího výběru je to Nightwish, Metallica, Slipknot, Disturbed, Bach, Mozart a další. Ráda si poslechnu středověkou hudbu a pagan folk Faun, Omnia, Wardruna.

Dále bylo v profilu jídlo, no já jím vše co si uvařím, ale miluji špagety, pizzu a rajčata na všechny způsoby. Jsem opravdu velký milovník čaje. Zkouším všechny různé druhy, značky a nevím co ještě. Pěstuji si na čajík i svoje vlastní bylinky. A tím vlastně vyplouvá na povrch moje další záliba a to jsou kytky, ty bez THC vážení. Za každou cenu musím předhodit mojí sbírku orchidejí, teda spíš pidi sbírečku (mám totiž jenom tři). Ještě žijí takže se mohu zvát dobrým pěstitelem! Ne vážně před rokem mi uhynul dokonce i kaktus. A ještě k té posedlosti vytvářet různé sbírky tak mám všude na políčkách léčivé šutříky. Začalo to jedním hezkým ametystem k narozeninám a končila jsem s kapsami plnými různých kamenů ruzných barev a prázdnou peněženkou.

A k mé povaze napíšu jen to co jsem napsala do profilu o zbytku se přesvědčte sami:-)
Jsem stydlín a introvert, před lidmi které neznám, nerada se seznamuji a nerada o sobě mluvím, díky bohu za blog kde o sobě mohu alespoň napsat. Jinak kdo mě zná ví že jsem střeštiprdlo a vířím humorem, vždy ve špatnou dobu se špatným vtipem.

Kdyby jste měli jakékoliv otázky stačí je napsat do komentářů, ráda na ně odpovím (pokud nebudou perverzní, nebo utočit na moji osobu...:-D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 silluety silluety | Web | 25. října 2014 v 17:44 | Reagovat

Super :)
máš dokonalej desing :3 super blog :)

2 Maia Lee Maia Lee | E-mail | Web | 25. října 2014 v 17:45 | Reagovat

Jsem ráda že se ti líbí:-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama